Atasehir Banka Taşıma

,

İstanbul evden eve nakliyat iletişim

Atasehir Banka Taşıma

İster ev taşımacılığı ister kurum, fabrika veya banka taşımacılığı olsun hepsinde özverili çalışma ve deneyim gerekmektedir. Atasehir banka taşıma şehir içi ve şehirlerarası olarak hizmet vermek vermektedir. Banka taşıma işlemlerine şube taşımaları, atm taşımaları, kasaların dağıtım ve taşıma hizmetleri örnek gösterilebilmektedir.

Taşıma işlemi her zaman özen ve dikkat gerektiren ayrıca deneyimli kadronun yapması gerektiği bir iş olmaktadır. Ev sahipleri veya banka yetkilileri fark etmeden her şeyi ile firmaya güvenmeye ve Atasehir banka taşıma bu güvene her zaman layık olmak istemektedir. Öncelikle ekspertiz yapılmadan verilen her fiyatın ve çalışmanın yersiz olduğunu bildirmek gerekmektedir.

ATASEHIR BANKA TAŞIMA

Firma olarak ekspertiz elemanlarının yaptığı incelemeler sonucunda gönderilen elemanlar ile etüt çalışması yapılmakta ardından anlaşmaya sağlanması noktasında kağıda dökülerek sözleşme yapılmaktadır.

Taşıma gününde eşyaları taşıyacak arkadaşların yanında mutlaka Atasehir banka taşıma bölümünden daha yetkili biri daha olmaktadır. Banka yetkilisinin muhatabı şirket yetkilisi olmakta ve sormak istediği her şeyi kendisine sorabilmektedir.

Taşıma işlemi başlamadan önce tüm eşyalar geniş kapsamlı sigorta edilmekte ve sigorta poliçesi taşıma günü orada olan yetkili tarafından banka yetkilisine verilmektedir.

,

İstanbul Nakliyat