Ataşehir Kurum Taşıma

Ataşehir Kurum Taşıma

Taşımacılık uzaktan bakıldığında kolay gözüken; ancak işin için girildiğinde ne kadar zor bir is olduğu anlaşılan iş dallarından biri olmaktadır. Deneyimsiz kişilerce ve yetersiz ekipmanlar ile yapılan taşımacılık işleri sektöre de ayrıca zarar vermektedir. Atasehir kurum taşıma kurumun eşyalarının nasıl taşınacağını ve bu taşıma ile gerekli aşamaları önceden koordine etmekte ve ardından taşıma işlemini başlamaktadır. Plan ve proje kapsamında bir hizmet olarak firmalara sunulmaktadır.

Eski taşımacılık tarzları geride kalmakta ve profesyonel bir algı yaratmaktadır bu neden ile Atasehir kurum taşıma olarak tüm hizmetler Avrupa standartlarına göre verilmekte bu şekilde müşteri güveni ve hizmet kalitesi her daim en üst seviyede tutulmaktadır. Okul, hastane, eczane, fabrika, fuar alanı, kamu veya özel kuruluşların her turlu taşım hizmetleri bu kapsamda yapılmaktadır.

Ev taşımacılığı gibi yapılan keşif neticesinde gerekecek araç ve eleman sayısı ortaya çıkartılmakta taşıma malzemesi ayarlanmaktadır. Eşya tespitinin yapılması ile istenilen tarihte taşıma işlemi başlatılmaktadır. Taşınacak tüm eşyalar Atasehir kurum taşıma olarak sigortalanmaktadır.

İstanbul Nakliyat