Size bir telefon kadar yakınız
0216 573 5868
Dil Seçin
trende

Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal
  • PROFESYONEL KURUMSAL NAKLİYAT
    Her türlü alanda tüm taşınma sorunlarına güvenilir nakliye hizmetini vermek için yıllarca Ataşehir kurumsal nakliyat kimliğimizde sahalarda boy göstermekteyiz. Kurumsal şirket nakliyatı konusunda yapacağınız taleplere ve isteklere kısa sürede geri dönüş yaparak bulunduğunuz noktadan istediğiniz adrese kolayca, sorunsuz, güvenilir ve hızlı taşınmanızı sağlamaktayız.

AĞAOĞLU NAKLİYE HİZMETLERİ

Ağaoğlu Taşıma Alanı

En ufak detaya kadar taşınma hizmeti için rapor tutarak sizlere ne kadar ücret ödeyeceğiniz bilgisini vererek hizmetimize başlarız. Kurumsal firma olmamızın siz değerli müşterilerimize sağladığı avantajlar arasında eşyalarınız taşınmadan önce koliler araç içerisine itinalı olarak yerleştirilme hizmeti vardır. Firmamızda sigorta isteyen müşterilerimiz için sigorta firması yapacağı araştırma ile eşyaların sigortalanması sağlıyoruz.

  • Ataşehir kurumsal nakliyat olarak her araç içerisinde sabitleme sistemimiz vardır. Bu sayede trafikte ani fren ya da ani hız kayıplarında eşyalarınızın hareket ederek başına herhangi bir sorun gelmesini önlemekteyiz.

Ataşehir Evden Eve Taşıma Firması

Uygun fiyatlara taşınmaya çalışanlar ne yazık ki amatör işler yapan firmalardan yardım almakta. İşe tam anlamı ile vakıf olmayan kişilerin yapmış olduğu taşınmaların sonuçları ne yazık ki çokta iyi olmamaktadır. Eşyalarına değer veren ve süprizler yaşamak istemeyenler Ataşehir evden eve taşıma hizmetlerini araştırmakta ve zaman kaybetmeden gerekli anlaşmaları sağlayıp adres değişikliklerini gerçekleştirmekteler.

VARYAP TAŞIMA HİZMETLERİ

Beyaz eşya, masa, koltuk, dolap, sandalye gibi tüm eşyalar işinde deneyimli ekip elemanları tarafından olması gerektiği şekilde paketlenmektedir. Özellikle de buzdolabı ve derin dondurucularının önceden kapatılması gerektiğini müşterilerine hatırlatan Ataşehir evden eve mobilya mesleğine sahip elemanları ile kurulum ve montaj gerektiren büyük ebatlı eşyalarla da özenle ilgilenmektedir.

VARYAP NAKLİYECİSİ

Ataşehir nakliye arzu edilen odalara istenilen eşyaları taşıyarak ev sahiplerinin işlerini büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Bu özel hizmetlerine makul fiyat teklifleri veren nakliyat müşteri memnuniyeti sayesinde uzun süreler daha hizmetlerine devam edecektir. Sizler için çalışan ve sizlerin menfaatini düşünen nakliyata ulaşmanın da kolay olduğunu bilmeli ve hemen iletişim bilgilerine ulaşarak taşınma gününü belirlemelisiniz.

Sorunsuz Nakliye Hizmeti

Ataşehir nakliyat firmaları içerisinde öncülerden olan firmamız ev ya da ofis taşımacılığı sektöründe en son teknikleri ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermektedir. Nakliyat işini önemseyen uzman ekibimiz hızlı ve güvenli transferler gerçekleştirerek sizleri yormadan ve herhangi bir sorun ile uğraştırmadan eşyalarınızı istediğiniz adrese ulaştırmaktadır.

Taşınmasını istediğiniz ev ya da ofisinizin eşyaları öncelikle keşfedilir ve uygun araç seçimi yapılır. Ayrıca kırılması ya da hasar görmesi muhtemel eşyalar için uygun kaplama malzemeleri seçilir. Ardından eşyaların nakledileceği nokta ile bulunduğu noktadaki konumları dikkate alınarak asansörlü ya da asansörsüz nakliye araçları yönlendirilir.

Ataşehir nakliye firmaları içerisinde dakikliği ile müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızda eşyalarınız her zaman güvenli bir şekilde yerine ulaştırılır. Üstelik istek doğrultusunda tüm ev ya da ofis teçhizatlarınız firmamız tarafından özel olarak sigortalanır. Bu sayede tüm kayıp ya da hasar gibi istenmeyen durumlara karşın önlemler alınmış olur.

Şehir içine ya da şehir dışına yani Tüm Türkiye’ye taşımacılık yapan firmamızın bütün personelleri alanında uzmandır. Gardrop, masa gibi monte edilmesi gereken mobilyalar yerlerinde sökülürler ve yeniden yerlerinde monte edilirler. Bunun için ayrıca birini çağırmanıza gerek kalmaz. Ataşehir  evden eve nakliyat içerisinde hem uygun fiyatları hem de müşteri memnuniyeti odaklı çalışma stili ile önder olan firmamız ile yedi gün yirmi dört saat boyunca iletişime geçebilirsiniz.

TAŞIMACILIK İÇİN DOĞRU SEÇİM!

Taşınma süreci zannedildiğinde daha fazla detay ve özen isteyen bir süreç olduğu için bu özeni hassasiyet ile gösteren Ataşehir taşımacılık  hizmetlerimizden bahsetmek isterim. Taşımacılık işine yıllarımızı verdiğimiz ve bu alanda sayısız başarılara imza attığımız için taşınma işi adına detaylara göre paketleme malzemesi, nakliyat elemanı ve nakliyat aracı tedarik etmekteyiz. Semtin en iyi firmaları arasında ilk sırada yer almamızın nedeni de bundan kaynaklıdır.

Taşımacılık hizmetini vermeden önce sizlerde iletişime geçerek evin oda sayısı, nereden, kaçıncı kat, nereye, kaçıncı kata ve ne zaman taşınacağını öğrendikten sonra özel bir ve ücretsiz ekspertiz raporu düzenleyerek işimizi asla şansa bırakmayız. Ataşehir taşımacılık firmaları istediğiniz her yere her adrese taşımacılık hizmeti vererek sizleri asla yarı yolda bırakmayız.