Ofis Taşıma

Şirket taşıma hizmeti verdiğimiz gibi ofis taşıma hizmeti de vermekteyiz. Firmamız ile iletişime geçmenizden sonra belirlemiş olduğunuz gün ve saatte ofisinize ekspertiz göndermekteyiz. Ekspertiz ofisinizi inceleyerek eşyalarınızın durumunu ofisinizin konumunu ve sizin özel isteklerinizi not ederek rapor oluşturmaktadır. Bu rapora göre ofisinizi taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ofis taşıma firmaları arasından bölgede tercih edebileceğini bir firma olarak eşyalarınızın hasar görmemesi çok dikkat ederek taşımaktayız. Ancak aynı zamanda eşyalarınızı sigortalayarak, oluşabilecek hasara karşı güvence altına almaktayız. Yapılan sigorta sayesinde hasar oluşumunda sigorta değerini müşterilerimize ödemekteyiz.

Yılların verdiği tecrübeyle ofis taşıma İstanbul olarak sorunsuz bir hizmet sunmaktayız. Hazırlanan rapor doğrultusunda belirlenen eşyaların taşınma şekli, eşyaların paketlenmesinde kullanılacak malzemelerin miktarı, kaç personel çalışacağı ve kullanılacak aracın türü sayesinde eşyalara uygun olarak taşıma gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızın durumuna göre demonte edilerek paketlemekteyiz. Alanında uzman İstanbul ofis taşıma sayesinde eşyalarınıza uygun araç seçimi sayesinde eşyalarınız zarar görmeden taşınmaktadır.

Taşınan eşyalarınızı sizlerin belirlemiş olduğunuz yerlere yerleştirerek ve demonte olarak taşınan eşyalarınızın montajı yapılarak ofisinizi size hazır olarak teslim etmekteyiz. Gerekli eğitimleri almış ve tecrübe sahibi olan firmamız iş yeri taşıma ihtiyaçlarınız için de sizlere kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sağlamaktadır. Çalışma ortamının sizler için önemli olduğunu bildiğimiz için sizlere rahat çalışabileceğiniz bir ofis hazırlamaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

, , , , , , ,

İstanbul Nakliyat